Groepsleiding

De groepsleiding is een team dat fungeert als uithangbord voor scouts Halle. Zij zijn het aanspreekpunt voor ouders met algemene vragen over de werking van de scouts, verzekeringen, betalingen… kortom alles wat niet binnen de tak van hun kind behoort. Deze mensen zetten zich in voor de algemene werking van onze jeugdbeweging, ondersteunen leidingsploegen waar nodig, controleren de kampkaften van elke tak en zorgen ervoor dat elk kind en elke jongere zich op een veilige en warme manier welkom voelt op de scouts.

groepsleiding@scoutshalle.be

 

Joaquin Heye

09/09/1997
4e jaar groepsleiding

joaquin@scoutshalle.be
0473 20 89 65

Nicolas Schrauwen

20/04/1999
2e jaar groepsleiding

nicolas@scoutshalle.be
0479 32 24 66 

Laurens Van Dooren

16/06/1999
1e jaar groepsleiding

laurens@scoutshalle.be
0471 58 93 91

Raf Van den Rul

13/12/1998
1e jaar groepsleiding

raf@scoutshalle.be
0496 70 35 39

Rik Van de Velde

19/11/1998
1e jaar groepsleiding

rik@scoutshalle.be
04 70 32 86 08